Dostawa i płatność

Home > Dostawa i płatność

Dostawa i płatność

FORMY PŁATNOŚCI

1. W naszym sklepie udostępniamy naszym Klientom następujące sposoby płatności:

  • Płatności online – Karty płatnicze  (Visa,  Visa  Electron,  MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro), BLIK, Pay by link, Szybkie przelewy. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami

  • Przelew bankowy tradycyjny – zamówienie zostanie zrealizowane, gdy pieniądze znajdą się na naszym koncie bankowym i zostaną zaksięgowane; w tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia. Kwota przelewu powinna być równowartością zamawianego towaru wraz z kosztem jego dostawy. Kupujący powinien uwzględnić czas niezbędny na przepływ środków na rachunek bankowy, co czasami może przedłużyć realizację zamówienia.
  • Gotówka – przy odbiorze osobistym zamówionych przez telefon, internet lub e-mail towarów w siedzibie Sprzedającego: 05-802 Pruszków, ul. Partyzantów 7.
  • Za pobraniem – w tym przypadku należy zapłacić za zamówienie w momencie odbioru paczki od kuriera. Forma płatności za pobraniem jest dostępna dla zamówień do wartości 6500,00 PLN brutto. Korzystając z tej formy płatności Kupujący zostaje obciążony zryczałtowanym kosztem pobrania wliczonym w koszty dostawy za pobraniem. Realizacja zamówienia w tym przypadku odbywa się bezpośrednio po potwierdzeniu zamówienia przez Kupującego.

2. Nr rachunku bankowego: 88109025900000000123258835

3. Za moment dokonania płatności uważa się:

  • moment wpływu kwoty na konto Sprzedającego (przy płatności przelewem)
  • dzień uznania rachunku bankowego Sprzedawcy (w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności online)
  • przekazanie pieniędzy kurierowi doręczającemu przesyłkę (w przypadku płatności za pobraniem).

4. W przypadku towarów nietypowych, o niskim współczynniku dostępności lub o bardzo dużej wartości, sprowadzanych na indywidualne zamówienie Kupującego może być wymagana przedpłata na poczet realizacji zamówienia. Wysokość przedpłaty jest ustalana indywidualnie pomiędzy pracownikiem a Kupującym dla danego zamówienia, a płatność dokonywana jest na podstawie faktury pro-forma.

DOSTAWA TOWARÓW

Kupujący posiada prawo wyboru następującego rodzaju dostawy: odbiór osobisty w siedzibie firmy SAN-REM lub przesyłka kurierska.

1. ODBIÓR OSOBISTY

1) W przypadku zamówień z opcją odbioru osobistego wymagane jest zamówienie przez sklep internetowy albo e-mailem sklep@sanrem24.pl, w przypadku odbioru osobistego płatność może zostać dokonana gotówką, kartą lub przedpłatą na konto. W razie pytań lub problemów z zamówieniem przez internet prosimy o kontakt pod numerem tel.: 509727342.

2) Odbioru osobistego można dokonać w siedzibie Sprzedającego: 05-802 Pruszków, ul. Partyzantów 7. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Kontakt.

2. PRZESYŁKA KURIERSKA

1) Dostawa produktów zamawianych jest realizowana wyłącznie na terenie całej Polski, na koszt Nabywcy za pośrednictwem firmy kurierskiej (zazwyczaj jest to DHL).

2) Po przekazaniu przesyłki firmie kurierskiej, Kupujący otrzyma informację z numerem przesyłki, na podany przez Kupującego e-mail. W ten sposób Kupujący ma możliwość śledzenia miejsca swojej przesyłki poprzez stronę internetową firmy kurierskiej DHL, jeżeli zostanie wybrany ten przewoźnik.

3) Towar zamówiony w sklepie internetowym www.sanrem24.pl wysyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w usłudze standardowej. Przewidywany czas dostarczenia przesyłki w tej usłudze to 2 dni robocze od daty nadania przesyłki w godzinach 9:00 – 17:00 (podczas pracy firmy kurierskiej).

4) Prosimy, aby w chwili odbioru towaru Nabywca sprawdził przesyłkę w obecności kuriera. W szczególności Nabywca powinien obejrzeć przesyłkę, czy z zewnątrz nie nosi śladów zniszczenia lub uszkodzenia. W razie zniszczenia, zewnętrznych oznak uszkodzenia lub innych widocznych oznak uszkodzenia należy odmówić przyjęcia przesyłki.

5) W przypadkach opisanych w powyższym punkcie, Nabywca powinien w obecności pracownika firmy kurierskiej spisać protokół reklamacyjny na oryginalnym druku firmy kurierskiej z datą w dniu doręczenia przesyłki oraz niezwłocznie poinformować o tym fakcie pracownika Sklepu.

6) Odbiór przesyłki musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem Nabywcy na liście przewozowym.

7) Kurierzy mają obowiązek wnoszenia przesyłek po schodach, wyłącznie o wadze nie przekraczającej 31,5 kg. Wnoszenie przesyłek cięższych nie należy do obowiązków kuriera.

8) Towary o wadze przekraczającej 31,5 kg mogą być nadawane na paletach.

3. KOSZT DOSTAWY

1) Koszt dostawy wyliczany jest podczas składania zamówienia. Wysłanie zamówienia przez Kupującego jest równoznaczne z zaakceptowaniem obowiązującego kosztu dostawy.

2) Koszt dostawy zależy od wielkości zamówienia. System podaje domyślną cenę dostawy, ale z uwagi na ograniczenia technologiczne nie zawsze może podać właściwy koszt (np. przy zamówieniach zestawianych z wielu towarów). Jeśli faktyczny koszt odbiega od podanego przez system informatyczny, pracownik Sprzedającego odpowiedzialny za realizację danego zamówienia ma obowiązek poinformować o tym Kupującego. W przypadku braku zgody na zmianę kosztów Kupujący ma prawo zrezygnować z zamówienia lub zmienić formę odbioru towaru.

3) Towar zamówiony w sklepie internetowym www.sanrem24.pl dostarcza zazwyczaj firma kurierska DHL.

CENNIK KOSZTÓW DOSTAWY

Waga  
Koszt dostawy przedpłata   
Koszt dostawy za pobraniem Przykładowe produkty
poniżej 10 kg        30 zł 30 zł sterowniki, pompy, baterie, podgrewacze, grzejniki łazienkowe, brodziki,
11-25 kg      50 zł 50 zł grzejniki łazienkowe, podgrzewacze, stelaże, niektóre kotły
26-50 kg     80 zł 80 zł kotły
51-70 kg   100 zł 100 zł kotły
71-90 150 zł 150 zł kotły
powyżej 90 kg 150 zł 150 zł kotły na paliwo stałe, kotły z zasobnikiem, kolektory, kominki, grzejniki
nadwymiar 250 zł 250 zł grzejniki i inne produkty  o długości pow. 120 cm

Ceny podane w tabeli transportu są cenami brutto i dotyczą transportu za 1 szt. towaru (jeżeli jest to możliwe łączymy kilka produktów w jedną paczkę aby obniżyć koszty przesyłki).
*Maksymalna wartość zamówienia przy płatności za pobraniem to 6500,00 PLN brutto.

4. OPŁATY SPECJALNE

1) W sytuacji, gdy zamawiany towar charakteryzuje się dużymi gabarytami zamiast wagi rzeczywistej określa się tzw. wagę gabarytową, od której liczy się koszt transportu.

2) W przypadku, gdy długość paczki przekracza 200 cm cena przesyłki naliczana jest indywidualnie dla danego produktu.

3) W przypadku odbioru przesyłki krajowej w godzinach 17:00 – 22:00 w dni robocze oraz w soboty, obowiązuje dopłata 100% do cen podanych w tabeli.

Chętnie udzielimy wszelkich informacji pod nr telefonu: +48509727342 lub poprzez pocztę elektroniczną: sklep@sanrem24.pl

Obsługa 24/7

jesteśmy do Twojej dyspozycji

On-line

klikaj i zamawiaj

Możliwość wymiany

możesz wymienić produkt

Płatność kartą

akceptujemy płatności kartami
Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.